Aktualności >>     Projekty EFS >>     Zakończone projekty >>     ECDL >>     Szkolenia >>     Usługi >>     O nas >>     Kontakt >>


Ważna informacja! Strona wykorzystuje pliki cookies. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Proponowany projekt:Certyfikaty:


Certyfikat PCC:Laboratorium ECDL:Laboratorium Mobilne ECDL:Centrum Egzaminacyjne ECDL:
AKTUALNOŚCI:

 "Dojrzała kariera- aktywizacja bezrobotnych osób po 50 roku życia"

 Z dniem 31 lipca 2013r  została zakończona realizacja projektu "Dojrzała kariera - aktywizacja bezrobotnych osób po 50 roku życia" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Z udziału w projekcie  skorzystało 90 osób bezrobotnych  z powiatów ostrowieckiego i koneckiego, którzy uczestniczyli w doradztwie i poradnictwie zawodowym, szkoleniu zawodowym  oraz 3 miesięcznych płatnych stażach.  Całą ścieżkę wsparcia przeszło 87 uczestników z czego zatrudnienie w trakcie i po zakończeniu  udziału podjęło i kontynuuje ponad 30 osób.


Dodano 2013-10-14

 Europejska mobilość osób starszych z Warmii

 

Z  dniem 31 lipca 2013r  zakończyliśmy  realizację projektu „Europejska mobilność  osób starszych z Warmii” w ramach  którego udział wzięły  42 osoby po 50 roku życia. 

Projekt w głównej mierze nastawiony był na naukę języka angielskiego, poznanie zwyczajów , kultury  oraz odbyciu 3 tygodniowych staży  w Grecji i Portugali  -  branża  turystyczna  i opieka zdrowotna.


Dodano 2013-10-14

 "Dojrzała kariera- aktywizacja bezrobotnych po 50 roku życia."

Zapraszamy do kontaktu i  zapoznania się z informacjami o realizowanych działaniach w ramach "Dojrzała kariera - aktywizacja bezrobotnych po 50 roku życia."

Zespół Projektowy


Dodano 2012-11-10

 Europejska mobilność osób starszych z Warmii

 Od  5 listopada 2012 r. rozpoczynamy realizację projektu "Europejska mobilność osób starszych z Warmii" w ramach programu "Uczenie się przez całe życie" , program sektorowy Leonardo da Vinci , akcja Mobilność.

Zapraszamy wszystkie osoby po 50 roku życia zamieszkałe na Warmii do wzięcia udziału w projekcie.

Więcej  informacji  wkrótce.


Dodano 2012-10-19

 Short Module Adult Reconversion Training

Rozpoczeliśmy realizacje projektu praktnerskiego w ramach programu Lifelong Learning Programme, sub-programme Leonardo da Vinci , action  Leonardo da Vinci Partnerships.  


Dodano 2012-10-19

Projekty

Współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Przejdź do projektów.


Usługi:

Korzystając z wieloletnich doświadczeń, firma KNOWLEDGE sp z o.o. proponuje Państwu kompleksowe usługi z zakresu KSIĘGOWOŚCI oraz DORADZTWA PERSONALNEGO.
Korzystaj z naszych doświadczeń!Szkolenia:

Firma KNOWLEDGE sp z o.o. oprócz projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszy Finansowego organizuje także różne szkolenia oraz warsztaty;

Więcej informacji na ten temat można znaleźć TUTAJ


Aktualności Projekty EFS Zakończone projekty ECDL Szkolenia Usługi O nas Kontakt
©Knowledge 2010